شرایط و ضوابط سفارش و خرید کالا

استفاده شما از فروشگاه اینترنتی درجه و سفارش کالا از این فروشگاه به معنی توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:

 • خرید کالا از فروشگاه اینترنتی درجه بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در مورد تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمامی قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت میگیرد.
 • خدمات و محتويات درجه براى استفاده شخصى و غير تجارى مشتریان منتشر شده است. مالکیت معنوی کلیه اطلاعات موجود در فروشگاه اینترنتی درجه متعلق به گروه درجه است و هر گونه سوء استفاده از اين اطلاعات پيگرد قانوني خواهد داشت. هر گونه استفاده از محتويات فروشگاه اینترنتی درجه فقط با اطلاع قبلی و اجازه کتبی مسئولین درجه امکان پذیر می باشد. براى اخذ اجازه کتبی لطفا به يکی از روشهای ذکر شده در بخش "تماس با ما "و آدرس الکترونیکی info@dareje.com و شماره تلفن 02177633608 الی 9 با ما تماس بگيريد. استفاده از محتويات فروشگاه اینترنتی درجه برای سایت ها و وبلاگ های شخصی که منافع غیر تجاری را دنبال می کنند با ذکر منبع بلامانع میباشد.
 • اطلاعات و مشخصات فنی کالاهای عرضه شده در فروشگاه اینترنتی درجه با استفاده از کاتالوگ محصولات کارخانجات تولید کننده و شرکت های وارد کننده و از ترجمه مطالب مربوطه از سایتهای معتبر خارجی میباشد. فروشگاه اینترنتی درجه خود را در به روز سازی مداوم اطلاعات و محتويات متعهد می داند.
 • كاربران متعهد هستند که در دسترسی به فروشگاه اینترنتی درجه مقاصد خارج از حوزه سفارش اینترنتی و خرید کالا را دنبال نکنند.
 • كاربران هنگام سفارش كالا ملزم می باشند اطلاعات صحيح كامل را در فروشگاه درج نمایند. بديهي است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست پروسه ثبت کالا و ارسال به موقع سفارش میباشد.
 • توجه: کاربران قبل از اقدام به خرید می بایست در فروشگاه اینترنتی درجه عضو شده و فرم ثبت نام را تکمیل نمایند تا با اطلاعات لازم کالا برای شما ارسال گردد.
 • فروشگاه اینترنتی درجه هيچ گونه مسئوليتي را در قبال محتويات وبلاگ ها و سایتهایی که ارتباط با آنها به واسطه آگهی و یا لینک شکل می گیرد پذیرا نیست.
 • تمام ابزاری که در فروشگاه اینترنتی درجه با هدف ارتباط با مشتریان به کار گرفته می شود، صرفا برای همین منظور طراحی شده و كاربران متعهد هستند که از اين ابزار فقط برای ارسال و دريافت اطلاعاتی استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با بحث سفارش و خرید كالا میباشد.بدیهی است فروشگاه اینترنتی درجه هيچ گونه مسئوليتي را در قبال محتويات پیام های کاربران پذیرا نمیباشد.
 • تمام شرایط و خدمات فروشگاه اینترنتی درجه برمبنای آخرین سیاستهای این فروشگاه اینترنتی شکل گرفته و تغییرات احتمالی در این شرایط و خدمات در اخبار فروشگاه اینترنتی درجه مندرج میشود.
 • ارتباط فروشگاه اینترنتی درجه با کاربران فقط از طریق آدرس اینترنتی www.Dareje.com برقرار می گردد و فقط با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در سایت درج کرده اند (همانند نشانی، تلفن تماس و ...) صورت می پذیرد.فروشگاه اینترنتی درجه به هیچ عنوان اطلاعات شخصی کاربران را به اشخاص و طرفين غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها خود را متعهد میداند حتی المقدور از حريم شخصی کاربران صیانت نماید.

 

ارتباط مستقیم با کاربران و مشتریان

فروشگاه اینترنتی درجه  به دنبال رضايت کامل کاربران و مشتریان گرامی میباشد. اگر به هر دلیلی رضايت کافی از عملکرد ما برایتان حاصل نشده، لطفا مراتب را از طریق پست الکترونیکی info@dareje.com به ما اطلاع رسانی کنید.در ضمن کاربران و مشتریان محترم می توانند در هر زمان كه مايل باشند پرسشهای خود را از طریق فرم تماس با ما ارائه شده در فروشگاه اینترنتی درجه برای ما ارسال و در اسرع وقت پاسخ مورد نیاز خود را دریافت نمایند.

 

شرایط و خدمات فروش

 • از نظر حقوقی در معاملات فروشگاه اینترنتی درجه به عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش دهنده کالا به عنوان خریدار تلقی می شوند .
 • فروش کالا بر مبنای نوع و مقداری صورت می گیرد که کاربر سفارش دهنده آن را در فروشگاه اینترنتی درجه ثبت نموده است.
 • فروشگاه اینترنتی درجه به هنگام تائید سفارش کالا، مشخصات و زمان ارسال کالای مورد سفارش را تعیین کرده و به اطلاع سفارش دهنده می رساند.

 

خدمات پس از فروش

شرایط گارانتی و خدمات پس از فروش هر کالا در قسمت توضیحات آن کالا ذکر شده است. در صورت عدم ذکر شرایط گارانتی در قسمت توضیحات کالا، این بدان معناست که فروشگاه اینترنتی درجه هیچ گونه خدمات پس از فروشی برای آن کالا ندارد.

 

قیمت و مالیات بر ارزش افزوده کالا

 • تمام قیمت ها در فروشگاه اینترنتی درجه بروز می باشند.
 • ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده طبق فهرست قیمت سایت درجه محاسبه خواهند شد. هزینه مالیات بر ارزش افزوده در صورت عدم قید شدن در سایت صفر ریال محاسبه شده است. تنها مبلغی که در موارد معین به ارزش کالا اضافه می شود، هزینه ارسال و بیمه کالا خواهد بود. 
 • مکان و زمان تحویل کالا توسط کاربر اینترنتی سفارش دهنده در فروشگاه اینترنتی درجه ثبت شده و فروشگاه اینترنتی درجه به عنوان فروشنده متعهد میباشد با رعایت سیاستهای معین ارسال کالا (از جمله کلیه هزینه های مربوط به ارسال کالا)، سفارش را در آن مکان و زمان تحویل خریدار نماید و در صورت عدم حضور سفارش دهنده در مکان و زمان تعیین شده، فروشنده تمامی هزینه های مربوطه را از خریدار طلب خواهد کرد.

 

شرایط تحویل، ارجاع و تعویض کالا

 • درصورتی که فروشنده به دلایلی که خارج از اراده او می باشد، توان تحویل کالا را در موعد مقرر نداشته باشد و طرفین درباره یک موعد جدید به توافق نظر نرسند، خریدار حق دارد بدون هیچگونه هزینه ای سفارش را فسخ نماید و فروشنده موظف است وجه را به ایشان مسترد نماید.
 • در صورتی عدم تحویل کالا در مکان و موعد مقرر، خریدار حق مطالبه ضرر و زیان ناشی از این تاخیر را از فروشنده خواهد داشت.
 • کاربر سفارش دهنده با تحویل کالای ارسال شده و امضای برگه دریافت کالا رضایت خود را از نوع، تعداد و سلامت کالای دریافتی ابراز می نماید.
 • هرگونه نقص و یا عیب فنی بایستی بلافاصله پس از دریافت کالا در محل تحویل کالای مشتریان تست شود و به مرکز ارتباط مشتریان فروشگاه اینترنتی درجه اطلاع داده شود و در صورت اثبات نقص و یا عیب فنی کالا با مسئولیت فروشگاه اینترنتی درجه تعمیر و یا جایگزین خواهد شد.
 • لازم به ذکر است کلیه هزینه های ارسال و بیمه کالای خریداری شده بر عهده خریدار میباشد.
 • تمامی پرداخت های انجام شده به دو روش پرداخت با فیش بانکی و یا تحویل در محل مشتری (فقط در شهر تهران) صورت میپذیرد.

شرایط انصراف از خرید کالا

مشتری می تواند حداثر ظرف مدت هفت روز از سفارش خود طبق شرایط زیر انصراف دهد:

 1. کالا کاملا سالم بوده و بسته بندی آن باز نشده باشد.
 2. حداکثر هفت روز مهلت انصراف و عودت کالا وجود دارد.
 3. وجود هرگونه خرابی در بسته بندی کالا و یا خود محصول شامل عودت و انصراف کالا نمی شود. 

در صورت محرز شدن نبود هیچ یک از مشکلات فوق الذکر کالا مسترد می گردد و مبلغ فاکتور حداکثر ظرف مدت سه روز کاری به حساب مشتری بازگردانده خواهد شد.